تور اتریش

شروع قیمت از:

0

تومان

پیکج ها

شرایط سفر

خدمات

توضیحات

تور اتریش

اتریش کشوری واقع در اروپا و محصور شده توسط کوه های آلپ است. اتریش عضو اتحادیه اروپا و منطقه شینگن است، پایتخت و بزرگترین شهر کشور اتریش، وین است. وین در بین پایتخت های بزرگ قدیمی اروپای غربی به عنوان یکی از سالم ترین شهرها معرفی شده است.

تقسیمات شهری به گونه ای است که دسترسی به مرکز شهر کار چندان دشواری نیست. معماری و بناهای تاریخی در وین به گونه ای خیره کننده و جذاب دیده می شوند.

بناها و کلیساهای تاریخی متعدد به سبک گوتیک و باروک، فستیوال‌های موسیقی و تالارهای برگزاری کنسرت و اپرا، مراتع سرسبز، کوه‌های آلپ، دره‌های عمیق و یخچال‌های متعدد از جاذبه‌های شهری است که توانسته 8 بار متوالی به عنوان بهترین شهر از نظر کیفیت زندگی انتخاب شود. تور اتریش وین فرصتی بینظیر برای عاشقان طبیعت و طبیعت‌گردی، کوهنواردان، اسکی بازان و اهالی فرهنگ و هنر است.

قیمت تور اتریش

قیمت تور اتریش بر اساس مواردی مختلفی مانند قیمت یورو، هزینه ی هتل و نرخ بلیط هواپیما محاسبه می شود. هزینه های هتل در شهرهای مختلف فرق دارد و بر اساس موقعیت شهر قیمت هتل های تور وین متفاوت است. همچنین قیمت بلیط هواپیما نیز بر اساس هواپیمایی و نوع پرواز، فرق دارد.همچنین نرخ پرواز مستقیم از پرواز غیر مستقیم به اتریش همیشه بیشتر است و اینکه پرواز غیر مستقیم ابتدا در پایتخت کشور ایرلاین یک توقف دارد و سپس به سمت اتریش پرواز می‌کند. در این جا می توانید قیمت انواع تور اتریش را ببینید و تور اتریش ارزان را بر اساس ملاکهای خودتا انتخاب کنید.

سفر دوستان به عنوان مجری  تور اتریش ، تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم که قیمت‌ تور اتریش ، متناسب با خدماتی باشد که شما دریافت می‌کنید و بعد از سفر، احساس خوبی داشته باشید.  به علت طولانی بودن مراحل ویزا، تور لحظه آخری اتریش وجود ندارد و بهتر است ثبت نام خود را به روز‌های نزدیک به اجرای تور موکول نکنید.

تور اتریش

جهت دانلود پکیج ها با توجه به تعداد شب های مورد نیاز روی دکمه های مورد نظر کلیک کنید