پرش لینک ها

تور گرجستان

تور گرجستان در چند سال اخیر در بین ایرانیان عزیز بسیار محبوب گشته و یکی از دلایل این محبوبیت ، اروپایی بودن این کشور است اما با این حال شباهت های فرهنگی نیز به ایرانی ها دارند به همین دلیل تور گرجستان معمولا جز محبوب ترین تورها است. به علاوه ایرانی ها برای شرکت در تور گرجستان نیازی به ویزا ندارند ، در حقیقت ویزای فرودگاهی می خواهند که در فرودگاه این کشور بر پاسپورت استامپ می گردد ، با تور گرجستان می توانید از کشوری با طبیعت بسیار زیبا و مردمی خونگرم دیدن کنید ، فرهنگ و آداب و رسوم مردم گرجستان شباهت زیادی به ایرانی ها دارد و با شرکت در تور گرجستان این موضوع را کاملا حس می کنید.

هواپیمایی

قشم ایر

شهر

تفلیس

تاریخ

ویژه آبان ماه

اشتراک گذاری

[ultimate_modal btn_size=”md” modal_size=”container” modal_style=”overlay-show-genie” overlay_bg_opacity=”70″ img_size=”80″ btn_txt_color=”#ffffff”][/ultimate_modal]

3شب و 4 روز

دانلود پکیج 3 شب و 4 روز

4 شب و 5 روز

دانلود پکیج 4 شب و 5 روز

7 شب و 8 روز

دانلود پکیج 7 شب و 8 روز

تور تفلیس

برای آن دسته از افرادی که مایل هستند همسفر گرجستان شوند امکانات و خدماتی در نظر گرفته شده که از جمله این خدمات می توان به موارد زیر اشاره نمود .

1- بلیط رفت و برگشت هواپیما

2- رزرو بهترین هتل ها

3- ترانسفر فرودگاهی رایگان

4- بیمه مسافرتی

5- راهنمای فارسی زبان

6- انتخاب هتل و پرواز دلخواه خارج از پکیج

آیا از همکاران ما هستید؟
خیر، با توجه به توافقات انجام شده میان وزارت‌خانه‌های خارجه‌ی ایران و گرجستان در حال حاضر اتباع کشور ایران برای ورود به خاک گرجستان نیازی به دریافت روادید ندارند.

فقط نسخه ی نمایشی را انتخاب کرده و بر روی درون ریزی کلیک کنید. به همین راحتی! آخرین روندهای طراحی با الگوهای دست ساز در هاب مطابقت مسافرين گرامي همراه داشتن موارد ذيل الزامي ميباشد.
2 دوز واکسن همراه با کد QR دريافتي از سامانه https://vcr.salamat.gov.ir
تست PCR منفي با حداکثر اعتبار 72 ساعت قبل پرواز
بيمه نامه
واچر هتل
همراه داشتن پول به تعداد روزهاي اقامت
بليط رفت و برگشت
پرواز چارتر و غير قابل استرداد مي باشد
دارد.

با توجه به اینکه ایران مرز مشترکی با گرجستان ندارد امکان سفر مستقیم بصورت زمینی وجود ندارد .

🍪 این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.