مراکز خرید شهر ارزروم

مراکز خرید شهر ارزروم ترکیه

از آنجایی که هدف بسیاری از گردشگران ایرانی از سفر به شهرهای مختلف ترکیه، خرید و به ویژه خرید پوشاک است، در این بخش بررسی می‌کنم که آیا امکان خرید در ارزروم وجود دارد یا خیر؟ در این راستا باید بگویم که در این شهر نیز مراکز خرید وجود دارند، البته مراکز خرید این شهر با مراکز خرید استانبول قابل مقایسه نیستند ولی امکان خرید از آنها وجود دارد که در اینجا به صورت خلاصه آنها را معرفی می‌کنم و در مطالب بعدی با جزئیات بیشتری به معرفی مراکر خرید این شهر خواهم پرداخت:
 

مرکز خرید الیسوریس ارزروم ترکیه

مرکز خرید الیسوریس Alisveris که اغلب آن را با نام MNG می‌شناسند بهترین و جدیدترین مرکز خرید ارزروم به شمار می‌آید. این مرکز خرید محیط دنج و زیبا و تقریبا مدرنی دارد و اگر هتل شما به آن نزدیک باشد، مکان خوبی برای خرید است.

آدرس مرکز خرید ام ان جی ارزروم

ترکیه، ارزروم، محله لال پاشا، مرکز خرید الیسوریس

مرکز خرید فروم ارزروم ترکیه

فروم یکی از مراکز خرید زنجیره‌ای در ترکیه است که در اغلب شهرهای آن شعبه دارد و من در مطلبی جداگانه مرکز خرید فروم استانبول را به شما عزیزان معرفی کردم. شعبه مرکز خرید فروم ارزروم قدیمی است و علاوه بر فروشگاه‌ها اماکنی چون فودکورت و مراکز تفریحی را نیز در خود جای داده است. در صورت تمایل می‌توانید از ساعت 10 صبح تا 22 به این مکان مراجعه کرده و خرید کنید. بسیاری از برندهای مطرح ترک و بین المللی در این مرکز خرید ارائه می‌شوند. در این مرکز خرید سینما هم وجود دارد و می‌توانید فیلمهای بروز دنیا را در آن به تماشا بنشینید.

آدرس مرکز خرید فروم ارزروم ترکیه

ترکیه، ارزروم، بلوار یاووز سلطان سلیم، محله مفتو سولاک‌زاده

مرکز خرید پالریوم ارزروم ترکیه

پالریوم Palerium یک مرکز خرید محلی در ارزروم به شمار می‌آید که بومیان از آن خرید می‌کنند و زیاد مورد توجه مسافران خارجی نیست. این مکان برای تفریح در کنار اعضای خانواده و دوستان محیط خوب و راحتی دارد و امکاناتی چون اتاق کودک، نمازخانه، سرویس بهداشتی مناسب و… در آن ساخته‌اند تا مشتری‌ها راحت‌تر باشند. مرکز خرید پالریوم ارزروم چهار طبقه زیر همکف، دوطبقه همکف و دو طبقه اصلی دارد که در آنها فروشگاه‌هایی فعال در زمینه‌ی پوشاک، کیف و کفش، ساعت، جواهرات و… در دسترس هستند.

آدرس مرکز خرید پالریوم ارزروم

ترکیه، ارزروم، بزرگراه چایکارا، مرکز خرید پالریوم