مراکز خرید ترابزون

مراکز خرید ترابزون
اگر قصد سفر به ترکیه دارید و هدف سفر شما خرید است بهترین گزینه شهرهای ساحلی این کشور می باشند. از جمله شهرهای ساحلی شهر ترکیه ترابزون است. شهر ترابزون در ساحل دریای سیاه و در شمال شرقی ترکیه نزدیک به شهر باتومی گرجستان واقع شده است. این شهر دارای مرکز تجارت بین المللی ترکیه است. اگر بخواهیم خیابانی را معرفی کنیم که شما به راحتی در آن چند مرکز خرید پیدا کنید پیشنهاد ما به شما رفتن به خیابان اوزون سکاک یعنی کوچه دراز در مرکز شهر جایگاه خوبی برای خرید می باشد. به خاطر داشته باشید که در خرید حتما چندین مغازه و مرکز خرید را چک کنید تا بهترین قیمت ها را داشته باشید.
مرکز خرید جواهیر Cevahir
مرکز خرید بین المللی جواهیر از جمله بزرگترین با متنوع ترین جنس های به عنوان یک مرکز خرید در شهر ترابزون می باشد این مرکز خرید در نزدیکی خط ساحلی ترابزون با منظره بسیار زیبای دریایی قرار گرفته است.شما در مرکز خرید جواهر اکثر برندهای مشهور ترک و جهان را میتوانید پیدا کنید و از خرید خود لذت ببرید. شما به خوبی میتوانید به دلیل وجود تنوع خرید آنچه باب میلتان است را تهیه کنید. پوشاک با برندهای مختلف در جواهر خیلی ها را به سمت خود می کشاند.

مرکز خرید کارفور CarrefourSA
از جمله دیگر مراکز خرید پر طرفدار در ترکیه شهر ترابزون میتوان به کارفور اشاره کرد. محبوبیت این مرکز خرید هم بین مسافران و هم خود مردم ترکیه پرطرفدار است. این مرکز خرید از جمله فروشگاه های زنجیره ای است درک خوبی از مشتریان داشته و محصولات با کیفت ارائه می کند. به لحاظ کیفیت مواد میتوان فروشگاه کارفور را دررده های بالای جهانی قرار داد. اگر در خرید های خود وسواس زیادی دارید به این مرکز خرید حتما سر بزنید و کیفیت را به خوبی تجربه کنید. این مرکز خرید در زبان فرانسه به معنی “چهار راه” است و کارفور به طور عمده در اروپا ، آرژانتین ، برزیل ، چین ، کلمبیا و جمهوری دومینیکن شعبه فروش دارد ، اما فروشگاه هایی در آفریقای شمالی و بخش هایی از آسیا را دارا است.

مرکز خرید فروم Forum
بزرگ ترین مرکز خرید منطقه کارا دنیز در ترابزون مرکز خرید فروم است. شما اگر به دنبال برندهای اروپایی هستید حتما به این مرکز خرید مراجعه کنید تا از تنوع ان ها لذت ببرید از جمله برندهای کشور هلند را میتوانید در اینجا بیابید. از جمله امکاناتی که این مرکز خرید را برای شما لذت بخش تر می کند میتوان به
اینترنت مرکزی رایگان ، اتاق کودک ، پارکینگ رایگان ، امکانات تفریحی ، سالن بولینگ ، سینماهای چند منظوره ، سالن بیلیارد ، پارک کودک ، شهر بازی ، فری بار ، پیست کارتینگ اتومبیل رانی ، پیست اسکی ، انواع فست فود ها و رستوران های داخلی و خارجی و.. اشاره کرد. در نتیجه اگر باا خود کودکانتان را به همراه دارید از خرید خسته نخواهید شد چرا که بعد از ان میتوانید در همین مرکز خرید استراحت کنید و برای آنها سرگرمی داشته باشید.

مرکز خرید وارلی باش آ وی ام
Varlıbaş AVM در ساختمان آ وی ام در مرکز شهر ترابزون قرار گرفته است .در معماری این ساختمان از معماری تاریخی و مدرن استفاده شده است به دلیل این ترکیب میتوان این مرکز خرید را یکی از زیبا ترین مراکز تجاری شهر ترابزون است. قدمت این ساختمان تجاری کم استو به سال 2010 بر می گردد. مساحت این مجموعه به 70 هزار متر مربع است که در خود واحدهای مختلفی چون واحد های تجاری ، رستوران ، سینما ، هایپر مارکت ، مغازه و …را جای داده است. وجود این تنوع واحدها باعث میشود تا فقط شما در این مجموعه سرگرم خرید نشوید بلکه از دیگر امکانات تفریحی و سرگرمی نیز بهره ببرید.
در کنار این مجموعه های بزرگی که در این اینجا به شما معرفی کردیم دیگر مجموعه های خرید وجود دارند که میتوانند به خوبی نیاز شما را برای داشتن یک خرید خوب بر طرف کنند. در نظر داشته باشید که علاوه بر خرید برای خود شما میتوانید یه خرید عمده کنید و از فروش آن در شهر خود به سود دهی خوبی برسید. چرا که هر کدام از این برندها در کشور خودمان چند برابر به فروش می رسند.