رستوران های معروف لیماسول

لیماسول شهری است که غذای بسیار خوبی را ارائه می دهد و رستوران های معروف لیماسول بسیار متنوع هستند. پس فرصت خود را برای لذت بردن از بهترین غذاهای ارائه شده در این شهر و قبرس اروپایی را از دست ندهید .
نمونه هایی از رستورانهای معروف لیماسول به شرح زیر است:

 رستوران میسون فلوری

این رستوران است غذاهای معروف فرانسوی را به شما ارائه می دهد. هر ظرف غذای یک نفره از این رستوران را که امتحان می کنید دارای طعم های تازه است. در رستوران میسون فلوری، غذاهای دریایی تازه سرو میشود که مورد علاقه صنعت ماهیگیری قبرس است.در این رستوران دسرهای تازه و خوشمزه سرو میشود که میتوانید امتحان کنید و از خوردن آن لذت ببرید.
 رستوران میسون فلوری

آل بورگو پیتزا فروشی

در این پیتزا فروشی غذاهای ایتالیایی را میتوانید به بهترین شکل سفارش بدید. این رستوران سعی داشته است طعم واقعی غذاهای ایتالیایی را در قبرس اروپایی حفظ کند. پیتزا یکی از جدیدترین اختراعات ، همه کاره و دوست داشتنی ترین غذاهای جهان شناخته شده است.در رستوران آل بورگو میتوانید از بین مخلفات آن هر چیزی که دوست دارید سفارش بدید.
آل بورگو پیتزا فروشی

رستوران ویوالدی

غذاهای این رستوران از نظر کیفیت شبیه غذاهای یک هتل ۵ ستاره میباشد. شما می توانید دراین  رستوران غذا بخورید یا در فضای داخلی شیک و یا در تراس فضای باز آن استراحت کنید. رستوران ویوالدی با داشتن غذاهای فراوان ایتالیایی ، از نوشیدنی گرفته تا دسر تجربه ی یه غذای خوب را تضمین میکند.
رستوران ویوالدی

آشپزخانه ویتنامی ماه

آشپزخانه ویتنامی این فرصت را می دهد تا از طعم های غذاهای ویتنامی در قبرس  اروپایی امتحان کنید. همه غذاها به محض سفارش سریع آماده میشوند. در این رستوران شما میتوانید از طریق توضیحات سرآشپز در مورد نحوه ی پخت غذاهای ویتنامی اطلاعاتی به دست بیاورید.رستوران ویتنامی ماه برای کسانی که علاقه مند به چگونگی پخت غذا هستند فرصت خوبی است.
آشپزخانه ویتنامی ماه

 رستوران ونزیا

این رستوران تقریبا ۲۰ سال است که به طور مداوم همچنان فعالیت میکند و این نشانه ی این است که همچنان در طول این سالها مهارتهای خود را حفظ کرده است. این رستوران همچنین غذاهای سنتی و مدرن را در محیطی گرم و آرامش بخش را برای شما مهیا میکنند و همچنان بعد از این همه سال دارای مشتریان زیادی است.
 رستوران ونزیا

 رستوران خانه گل

رستوران خانه ی گل از سال ۱۹۸۶ تأسیس شده و با اشتیاق فراوان برای غذاهای معتبر فرانسوی ایجاد شده است. این رستوران دارای محیطی بسیار رمانتیک است. در طول تابستان ، این رستوران باغی شگفت انگیز را برای استراحت در شب ها ارائه می دهد. ایده آل برای عروسی ، میهمانی های خصوصی ، تعمید و سایر برنامه ها است. رستوران خانه گل ، غذاهای دریایی ، غذاهای عالی ، اردک ، غاز فوی گراس ، گراز وحشی ، خرگوش ، بلدرچین ، گوزن و آهو تهیه می شود و شما میتوانید با خوردن آنها لذت ببرید.
رستوران خانه گل