سپتامبر 27, 2023 9:19 ب.ظ

رستوران های لارناکا

رستوران های لارناکا

لارناکا محل اقامت انواع رستوران های درجه یک است که پذیرای هر نوع غذا با هر بودجه ای هستند زیرا رستوران های لارناکا از تنوع بالایی برخوردار هستند.
لارناکا یکی از توریستی ترین شهر های قبرس اروپایی است ، بنابرین دارای رستورانهای معروفی است که علاقه مندان خاص خود را دارد ، به همین دلیل مردم لارناکا به غذا و کیفیت آن بسیار اهمیت میدهند.
در اینجا بهترین رستوران های لارناکا را راهنمایی می کنیم.

کافه آکواریوم بار

این کافه در اسکله قدیمی مارینا لارانا واقع شده است ، بنابراین مکان مهمی برای افرادی است که هر روز زندگی خود را در جزیره قبرس میگذرانند.
برای صرف ناهار میتوانید از گوشت ، غذاهای دریایی ، میوه ، مضراب و انواع دیگر غذاهای خوشمزه لذت ببرید.
نکته قابل توجه در مورد کافه بار آکواریوم این است که رستوران در یک قایق است و میتوانید از غذا خوردن را بر روی آب  و قایق لذت ببرید.
کافه آکواریوم بار

رستوران گرادا

به عقیده ی بسیاری از بازدید کنندگان فقط یک بازدید از میخانه گرادا کافی نیست ، زیرا غذاهای متنوع زیادی است که باید آنها را امتحان کنید و هر غذا به خودیه خود مزه و طعم ویژه ای دارد. شما میتوانید تمام شب را به راحتی در میخانه گرادا لذت ببرید.
رستوران گرادا

میخانه سنتی کازانی

آنچه که بلافاصله درهنگام ورود به میخانه سنتی کازانی قابل توجه است ، دکوراسیون زیبا و چشم گیر آن است که در رنگهای سفید و آبی ، روتختی های رومیزی ، گیاهان و زیورآلات مختلف روستایی آن ، فضایی شگفت انگیز و صمیمی و خانگی را برای لذت بردن از غذا برای شما ایجاد می کند.
این میخانه غذاهای محلی قبرس اروپایی را سرو می کند ، بنابراین می توانید از غذاهای با کیفیت آن مطمئن شوید. هر وعده غذایی با استقبال گرم کارکنان آن سرو می شود.
میخانه سنتی کازانی

رستوران ماهی و چیپس لامبروس

یکی از بهترین رستوران های لارناکا ، رستوران ماهی و چیپس لامبروس است که درست در ساحل قبرس اروپایی واقع شده است در این رستوران میتوانید غذاهای سنتی انگلیسی را پیدا کنید. رستوران ماهی و چیپس لامبروس بیش از ۴۰ سال است که یک رستوران خانوادگی است ، بنابراین می توانید از کیفیت عالی و مداوم مطمئن باشید. در این رستوران ماهی های پوسته پوسته و تراشه های کرکی ، طلایی و ضخیم در برش سرو میشود.
رستوران ماهی و چیپس لامبروس

فلافل ابو دیانی

در اینجا می توانید وعده غذایی تند یا ملایم میل کنید. فلافل ابو دیانی نمونه بارز یک غذای خوب برای میهمان نوازی قبرس است. بادمجان کباب شده بسیار مورد علاقه مشتریان است و از غذاهای ویژه ی آن به شمار می آید. برای رفتن به این رستوران درنگ نکنید حتی شده برای یکبار از غذاهای این رستوران بچشید.
فلافل ابو دیانی

خانه بالتی

این رستوران غذاهای تند و تیز هندی را سرو میکند. این رستوران غذاهای معمولی تند هم درست میکند تا کسانی که به تندی زیاد علاقه ندارند هم راضی باشند. غذاها و محیط این رستوران مناسب برای جشنها و تولدها هست.
خانه بالتی

رستوران زانار

رستوران زانار غذاهای فرانسوی را ارائه میدهد.این رستوران دارای منوی متنوعی است و تقریبا هر شب در فضای این رستوران موسیقی زنده برگزار میشود.
از این رستوران شما میتوانید در مراسم و جشنهای خود کمک بگیرید.
رستوران زانار

رستوران ماکام ال سلطان

در این رستوران غذاهای لبنانی و مدیترانه ای به بهترین شکل ممکن سرو میشود. در روبه روی رستوران دریا وجود دارد که میتوانید بعد از اتمام غذا از تماشای دریا لذت ببرید.در رستوران ماکام ال سلطان با غذاهای مختلف ، گوشت های مزه دار شده و نان ها از شما پذیرایی میشود.
رستوران ماکام ال سلطان