سپتامبر 27, 2023 10:19 ب.ظ

رستوران های شهر قارص

اهمیت توجه به نوع تغذیه در سفر میتواند به خوبی سلامت شما را تضمین نمایید. یکی از مسائل مهمی که باید در سفر به آن توجه کرد مصرف مواد غذایی مناسب و سالم است. برای اینکه در سفر با مشکلات جسمی و بیماری های مختلف مواجه  نشوید یکی از این راه ها استفاده از غذاهای سالم و مراجعه به رستوران های است که از کیفیت آن با خبر هستیم. سفر به شهر قارص نیز از این مسله مستثنی نیست بنابراین در مراجعه به رستوران های آن دقت کنید. تجربه مسافران نیز میتواند به شدت جهت انتخاب بهترین رستوارن موثر باشد.  پس با ما در این نوشته همراه شوید تا به شما ضمن معرفی رستوارن های معروف این شهر شما را با غذاهای لذیذ آن نیز آشنا کنید.
رستوران آنتپ پید لاهماسون
از جمله رستوران های که میتوان با مراجعه به آن از کیفیت خوب غذایی ان برخودار شد رستوران آنتپ پید لاهماسون می باشد. غذاهای که در رستوان سرو می گردد متنوع است اما بهترین غذایی که میتواند برای شما لذت بخش و خوش طعم باشد لاه ماجون می باشد. لاه ماجون طعمی شبیه به پیتزای مخلوط دارد که ظاهری به مانند املت. این غذای خوشمزه از جمله غذاهای است که پیشنهاد می شود ان را حتما سرو کنید. علاوه بر این غذای خوشمزه کباب های لذیذ این رستوران را نیز امتحان کنید. بنابراین اگر این شهر را در فهرست مسافرت خود قرار دادید حتما به این رستوران سر بزنید و از خوردن لاه ماجون آن لذت ببرید.
با تست این غذا ما تجربه ای متفاوت از یک غذای خوشمزه در قارص خواهید داشت.
رستوران کامر
رستوران کامر با داشتن لیستی از خوشمزه ترین غذاهای کبابی میتواند به خوبی سلیقه غذایی کسانی که نسبت به عم غذا حساس هستند را بر طرف می کند. شما در فضای این رستوران کوچک در عین حال با غذاهای خوشمزه میتوانید اوقات فراعت خوبی را برای خود رقم بزنید. در این رستوران میتوانید بعد از سرو غذا جای میل کنید. این یک عادت غذایی بین ترک ها است که بعد از سرو غذا چایی میل می کنند. از جمله غذاهای خوشمزه این رستوران کباب، مرغ طعم دار و گوشت ریز شده است. هر کدام را امتحان قطعا میتواند برای شما تجربه ای متفاوت و لذت بخشی باشد.

غذاهای معروف قارص
قارص علاوه بر زیبایی ها و جاذبه های زیادی که دارد، به تنوع غذایی و مخصوص «پنیر کاشار» خود نیز شهرت زیادی دارد.اگر بخواهیم از غذاهای خوشمزه این شهر برای شما به چند مورد اشاره کنیم میتوانیم به غذاهایی چون  سوپ اوماچ، بورک کارس، اِکمِک آشی، هاشیل، هانگِل، کویماک، کاتمَر، پیشی، دلمه سیب و سوپ حُرّه اشاره کنیم. تست کردن هر کدام از این غذاها میتواند برای شما تجربه ای متفاوت باشد.
نحوه سفر به قارص
برای سفر به شهر قارص میتوان هم به صورت زمینی و هم هوایی اقدام کرد. اگر بخواهیم به شما مسافت این شهر را با شهرهای بزرگ ترکیه نسبت سنجی کنیم این شهر از استانبول 1535 کیلومتر است در نتیجه اگر بخواهیم مسافت این شهر را به شما بگویم حدود 21 ساعت می باشد.