رستوران های شهر ارزروم

یکی از لذت های مسافرت خوردن و تست کردن غذاها و خوراکی های بومی منطقه ای است که به ان مسافرت می کنید. در کنار دید و بازدیدها اگر شما غذای مناسب با ذاعقه خود را پیدا کنید قطعا دچار مشکل خواهید شد. برای اینکه به این گونه مشکلات برخورد پیدا نکنید پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از سفر به هر منطقه ای از نوع خورد و خوراک شهرهای که مقصد نهایی سفر شما هستند آگاه شوید. از جمله مقصدهای گردشگری که سالانه مسافران زیادی را به خود جلب می کند شه رارزروم است . این شهر در یک منطقه خوش آب و هوا نزدیک ساحل دریای سیاه واقع شده است. برای آگاهی از رستوران های این شهر پیشنهاد می کنیم با ما درادامه این نوشته همراه شوید.
در سفر به ارزروم چه غذایی بخوریم
سفر به هر شهری قطعا برای شما تجربه های متفاوتی ایجاد خواهد کرد. این تجربه میتواند برای شما دلپذیر تر شود زمانی که شما بدانید که چه غذایی بخورید. اما باید در سفر به خاطر داشته باشید که از مصرف هر غذایی خود داری کنید و در سفر پر خوری نکنید چرا که سفر و زندگی عادی روال متفاوتی دارند و شما نمیتوانید در سفر هر غذایی را میل نمایید در نتیجه باید در میزان سرو غذا و نوع آن دقت کافی داشته باشید تا دچار مشکل نشوید. اولین کار این است که لیست درستی از رستوان های تمیز شهری که میخواهید به آن سفر کنید داشته باشید با این کار خیال شما از بابت سلامتی و امتحان کردن یه غذایی بی نظیر راحت خواهد بود. خب سفر به ارزروم هم قطعا جذابیت های خاص خود را خواهد داشت شما با امتحان کردن غذاهای بی نظیر هر کدام از رستوران های که به شما پیشنهاد خواهیم کرد رضایت در سفر را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
ارزروم اولری
رستوران اولری را میتوان یک رستوارن درجه یک برای سروصبحانه دانست. این رستوران دارای جای کافی برای نشستن و سرو غذا با آرامش کامل دارد اگر بخواهیم از محیط این رستوران برای شما بگوییم این رستوران دارای یک بافت زیبا متشکل از مبلمان زیبا با مدلهای کلاسیک و نو و سالم است و سالن با آینه و لوسترهای قدیمی تزئین شده است. از صبحانه بسیار بی‌نظیرو خوش طعم و کامل این رستوران میتوان به املت، کره، مربا، تاهین پکمز(معجونی از شیره توت و ارده و کره)، تخم مرغ آب پز، انواع پنیر، عسل، روغن حیوانی، سماور چای، زیتون سیاه و سبز و…. اشاره کرد.

موعمر اوستا
اگر عاشق غذاهای گوشتی از جمله کباب هستید پیشنهاد ما به شما رستوران موعمر اوستااست. به گونه ای که میتوان گفت این رستوران به صورت اختصاصی چاق کباب را غذای منحصر به فرد رستوران خود می داند که شما با یکبار تجربه طعم آن عاشق این غذا خواهید شد. البته غذا میتواند یک چیز کاملا سلیقه ای باشد اما هر ذائقه ای که دارید پیشنهاد می کنیم برای یکبار هم که شده این غذای خوشمزه را امتحان نمایید. در کنار این کباب خوشمزه یکی دیگر از غذاهای پر طرفدار این مجموعه کادایف دلماسی می باشد که  بسیار معروف و پر طرفدار است.

فود کورت مرکز خرید فروم
مرکز خرید فروم به عنوان یکی از مراکز خرید بسیار شلوغ ارزروم محسوب می شود که دارای انواع برندهای اروپایی است. شما بعد از یک خرید خسته کننده در عین حال هیجان انگیز میتوانید سری به فودکورت این مجموعه بزرگ بزنید و از غذاهای آن لذت ببرید. از جمله غذاهایی که به شما پیشنهاد می کنیم در این مجموعه میل نمایید غذاهای فست فودی است که میتواند نظر شما را به خوبی جلب نماید. در کنار پیتزاهای خوشمزه شرویس گوشت و کوفته این مجموعه نیز لذیذ و خوشمزه است.